رژیم آنلاین چیست؟

تفاوت رژیم آنلاین و رژیم حضوری چیست ؟

مزیت های رژیم آنلاین راسپینا کلاب

طراحی رژیم اختصاصی برای هر نفر

بعد از بررسی شرایط جسمی و روحی شما و مشخص کردن زمان تقریبی رسیدن به تناسب اندام و با بررسی علاقه مندی های غذایی شما رژیم غذایی شما توسط متخصصین در راسپینا کلاب طراحی خواهد شد.

ارتباط با کارشناسان تغذیه مجموعه

کارشناسان تغذیه در کنار شما خواهند بود تارسیدن به هدف نهایی شما که همان تناسب اندام می باشد. پاسخ به سوالات و راهنمایی شما در طول دوره رژیم غذایی میزان موفقیعت شما را در طول رژیم بسیار بیشتر خواهد کرد.

مربیان ورزشی

حضور قهرمانان و مربیان ورزشی در راسپینا کلاب باعث شده تا با مشاوره های ورزشی، تهیه و تنطیم برنامه تمرینی و پیگیری روند انجام آن در کنار شما باشند.مشاوره در باره استفاده از مکمل های غذایی و ورزشی برای افردای که به صورت حرفه ای ورزش می کنند.

ارتباط با مشاوران روانشناسی مجموعه

شاید شما بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده باشید. بزرگترین عامل شکست در رژیم های غذایی از دست دادن انگیزه افراد در طول رژیم های غذایی می باشد. کارشناسان روانشناسی ما در کنار شما خواهند بود تا حصول نتیجه لازم در رژیم های غذایی و تصیح عادات های بد غذایی شما

سوالات متداول

شما با کمی جستجو در اینترنت با حجم بسیار زیادی از رژیم های غذایی روبرو خواهید شد. شاید هم تا به حال بعضی از این رژیم ها را استفاده کرده باشید.چرا نتیجه نگرفته اید؟

بسیار از این رژیم ها اصولی نبوده و گاها باعث آسیب به بدن شما خواهد شد. ابتدا باید شرایط جسمی و روحی شما مورد بررسی قرار بگیرد سپس با توجه به آن رژیم اختصاصی برای شما تنظیم شود.

دوم این که بسیاری از مراکز یک برنامه غذایی به شما  می دهند که اجرای آن بسیار سخت است. شما مجبور به ترک سفره خانواده خواهید شد . در این گونه رژیم های غذایی  با گذشت زمان کم کم از انجام آن منصرف شده  و برنامه غذایی خود را رها می کنید.

در راسپینا کلاب بعد از مشاوره با شما و بررسی شرایط بالینی، فیزیکی و بیو شیمیایی افراد رژیم اختصاصی توسط متخصصین تغذیه ارائه می گردد.

مهم ترین تفاوت راسپینا کلاب وجود متخصصین تغذیه ، مربیان ورزشی حرفه ای و اساتید روانشناسی مجموعه هستند که،تا کسب نتیجه در کنار شما خواهند بود.

شما باتوجه به پر کردن فرم اولیه، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و بر اساس شرایط جسمی و روحی شما و سلیقه های غذایی برنامه رژیم شما به صورت اختصاصی تنظیم می شود.در طول رژیم شما به صورت آنلاین با کارشناسان و متخصصان مجموعه در تماس خواهید بود.

از آنجایی که  رژیم های غذایی بر اساس شرایط جسمی و روحی هر فرد تنطیم می شود و به هیچ عنوان از پیش نوشته شده نیست.پس از پر کردن فرم اولیه و مشاوره با متخصصان تغذیه برنامه رژیم غذایی شما تنظیم و در اختیار شما قرار می گیرد .

این پروسه و تنظیم رژیم غذایی آنلاین زمان‌بر است و به همین دلیل پس از پرداخت نمیتوانید بلافاصله رژیم آنلاین خود را مشاهده کنید.

با توجه به شرایط جسمی و روحی شما، انتظارات و توانایی هر فرد کاملا متفاوت است.پس از  بررسی های لازم با توجه به صلاح دید متخصص تغذیه نسبت به  وضعیت بالینی شما زمان مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل مشخص می شود.تمام سعی ما در راسپینا کلاب حفظ سلامتی شما بوده. ما به شما قول می دهیم با رعایت برنامه تنطیم شده در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسید.

تا زمانی که همکاران ما رژیم آنلاین شما تنظیم نکرده و برای شما ارسال نکرده باشند میتوانید درخواست خود را به پشتیبانی سایت اعلام و هزینه واریز شده را با کسر کارمزد انتقال پس بگیرید.

 

اگر منظور شما از نتیجه گرفتن کاهش وزن هست،  معلوم است که وقتی غذا کمتر بخورید و تحرک بیشتری داشته باشید نه فقط با روش ما بلکه با هر روش دیگری هم وزن کم می‌کنید؛ اما اگر منظورتان از نتیجه،  رسیدن به تناسب اندام  و حفظ آن است با تغییراتی که با روش و برنامه ریزی ما در شما شکل می‌گیرد مطمئن باشید که با دنبال کردن برنامه راسپینا کلاب سبک زندگی شما برای همیشه تغییر می‌کند.

بله می شود اتفاقاً اگر غذاهای دلخواهتان را نخورید چاق‌تر می‌شوید چون بعد از مدت کوتاهی با حرص زیاد می‌روید سراغ غذاهایی که از آنها محروم شده بودید. شما  با برنامه ریزی درست یاد می‌گیرید از هر غذایی با مقدار مناسب لذت زیاد ببرید. بنابراین با درست خوردن و  تصحیح عادتهای غذایی اشتباه ، می‌توانید هم از غذاهای دلخواهتان لذت ببرید و هم سلامتی و تناسب اندام داشته باشید.

مشکل اکثر افراد در رژیم های غذایی همین جا است تمام افرادی که برنامه ناموفقی را تجربه کرده‌اند برای شروع مجدد همین مشکل را دارند. کاهش وزن موفق بدون نظارت و پشتیبانی و حمایت گروه با تجربه تقریباً ممکن نیست. در تمام طول  مدت متخصان تغذیه، مربیان حرفه ای ورزشی و اساتید روانشناسی در کنار شما خواهند بود این بزرگترین مزیت راسپینا کلاب می باشد. ما در کنار شما هستیم تا رسیدن به نتیجه که همان تناسب اندام می باشد.

یکی دیگر از اشتباها در رژیم های غذایی تحمل گرسنگی است.گرسنگی کشیدن و چشم‌پوشی کردن از غذاهای دلخواه فقط ولع شما را به غذا زیاد می‌کند و  همین موضوع باعث  قطع برنامه و اضافه‌وزن بیشتر شماست.

رژیم لاغری راسپینا کلاب طوری تنظیم می شود که برنامه غذایی شما شامل وعده های اصلی و میان وعده خواهد بود.

دریافت رژیم آنلاین

رژیم آنلاین لاغری

به احتمال زیاد الان که در حال مطالعه این صفحه هستید مثل خیلی از افراد دیگه تا به حال تجربه چندین بار رژیم غذایی را داشته اید.من هم مثل شما بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده ام.   در بعضی از مواقع خیلی زود خسته شدیم و رها کرده ایم و در بعضی ا ز مواقع چند ماهی رژیم گرفتیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم ولی متاسفانه باز اتفاق همیشگی برای ما افتاده رها کردن رژیم غذایی و  کم کم برگشت به وضعیت قبلی چه بسا در بسیاری از موارد بدتر از قبل هم شده ایم.

اولین سوال این هست چرا ما در رژیم های غذایی موفق نمی شویم؟

آیا ما به دلیل بیماری و یا مشکلات دیگر نمی توانیم رژیم بگیریم؟

به راستی مشکل عدم موفقیعت در رژیم های لاغری  چیست ؟

ما پس از برسی فروان ما به این نتیجه رسیدیم محدود کردن لذت ها در زندگی سخت است. ما برای بدست آوردن نتایج مطلوب در زندگی حتما باید از لذت های خودمون کم کنیم.

 به طور مثال شما برای موفقیت در کنکور باید شب بی خوابی بکشید،و تلاش خیلی بیشتری نسبت به قبل انجام بدهید.اگر خیلی آدم با هوش و زرنگی باشیددر یک سال سخت با برنامه ریزی درست به نتیجه مطلوب خواهید رسید. 

این شرایط در همه امور زندگی برقرار هست به طور مثال اگر کمی دقت کرده باشید. همه ما به موسیقی علاقه مندیم و کلاس موسیقی ثبت نام کرده ایم خیلی از هم سن و سال های ما هم همین طور ولی چند نفر نتیجه گرفتن خیلی خیلی کم و ساز های ما الان بخشی از دکور خانه را تشکیل داداست.

حالا همه این موارد گفتیم که به یک نتیجه برسیم من به شما قول می دهم که رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده ال با رژیم غذایی از همه این موارد ساده تر است. فقط احتیاج به برنامه ریزی درست و حفظ انگیزه در طول مسیر و اصلاح خطاها و اشتباهات رایج دارد. 

من به شما قول می دهم فقط با کمی تغییرات کوچک می توان نتایج خیلی بزرگی کسب کرد.

ما تمام موانعی که باعث می شد، نتوانیم در رژیم های غذایی نتیجه لازم را بگیریم بررسی کرده ایم. با جمع آوری یک تیم از متخصصین تغذیه، مربیان ورزشی حرفه ای و اساتید روانشاسی در کنار شما خواهیم بود

رژیم آنلاین چاقی

این رژیم مخصوص عزیزانی است که دچار کمبود وزن هستند.ما در کنار شما هستیم تا در طول رژیم غذایی چاقی با آموزش های لازم عادت های بد غذایی شما تصحیح کرده و به صورت طعبیی و سالم وزن با کیفیت اضافه کرده تا پس از پایان دوره رژیم چاقی به سرعت وزن از دست ندهید.در رژیم چاقی آنلاین در کنار آموزش روش هایی که به شما کمک می کند تا بهتر وزن اضافه کنید ، با رعایت رژیم چاقی در طول دوره رژیم می توانید حداقل ۲ تا ۴ کیلو وزن در هر ماه اضافه کنید .
 پس از بررسی شرایط بدنی شما شاید احتیاج به مکمل های غذایی داشته باشید که متخصصان تغذیه این مکمل ها را برای شما تجویز می کنند.
رژیم چاقی آنلاین بر اساس وضعیت جسمی و روحی شما تنظیم می شود .
در طول رژیم چاقی آنلاین ما در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه دلخواه برسید.متخصصان تغذیه ، مربیان حرفه ای ورزشی و روانشناسان مجموعه پاسخگوی همه سوالات شما هستند. 

با بررسی هفتگی وضعیت بدنی شما روند افزایش وزن شما کاملا چک خواهد شد.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم ۱۱۸ کیلو بوده و الان به ۹۲ رسیده ام.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم ۱۱۸ کیلو بوده و الان به ۹۲ رسیده ام.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم ۱۱۸ کیلو بوده و الان به ۹۲ رسیده ام.

رژیم آنلاین دوران بارداری و شیردهی

این رژیم مخصوص خانم های باردار و شیرده می باشد .

در رژیم بارداری آنلاین برنامه غذایی به شیوه ای طراحی می شود که ضمن تامین کلیه نیازهای مادر در دوران بارداری ، به  سلامت و رشد مناسب جنین نیز توجه کافی می شود .

در رژیم بارداری آنلاین میزان افزایش وزن متناسب مادر در نظر گرفته شده و بر این اساس کالری دریافتی روزانه تنظیم می گردد تا از اضافه وزن های زیاد مادر در طول دوران بارداری جلوگیری شود .

خانم های بارداری که مشکل دیابت بارداری دارند هم می توانند از رژیم آنلاین بارداری  استفاده کنند تا ضمن کنترل قند خون خود در طول دوران بارداری بتوانند بهترین تغذیه را برای تامین نیازهای خود و جنین شان داشته باشند .

رژیم شیردهی آنلاین مخصوص مادرانی است که دوران شیردهی را سپری می کنند . به دلیل اهمیت تغذیه نوزاد به خصوص در سال اول تولد با شیر مادر ، برنامه غذایی مادر شیرده به نحوی تنظیم می گردد که ضمن بدست آوردن تناسب اندام ، رژیم غذایی هیچ گونه تاثیر منفی بر روی حجم و کیفیت شیر این مادران نداشته باشد .

 پس از بررسی شرایط بدنی شما شاید احتیاج به مکمل های غذایی داشته باشید که متخصصان تغذیه این مکمل ها را برای شما تجویز می کنند.
رژیم چاقی آنلاین بر اساس وضعیت جسمی و روحی شما تنظیم می شود .
در طول رژیم چاقی آنلاین ما در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه دلخواه برسید.متخصصان تغذیه ، مربیان حرفه ای ورزشی و روانشناسان مجموعه پاسخگوی همه سوالات شما هستند. 

با بررسی هفتگی وضعیت بدنی شما روند افزایش وزن شما کاملا چک خواهد شد.

رژیم آنلاین و کنترل رشد کودکان و نوجوانان

اگر کودکتان چاق است ، اگر کودکی دارید که نگران رشد قدی اش هستید ، اگر کودک یا نوجوان تان دچار کمبود وزن است میتوانید از طریق درخواست رژیم آنلاین کودکان و نوجوانان ، بهترین برنامه غذای مناسب با شرایط سنی و رشد فرزندتان را دریافت کنید.

این رژیم مخصوص کودکان بالای ۴ سال و نوجوانان می باشد . با توجه به اهمیت تغذیه مناسب در روند رشد کودکان و نوجوانان در سنین رشد ، در این رژیم کلیه نیازهای تغذیه ای کودک به دقت مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به شرایط رشد کودک بهترین رژیم غذایی متناسب برای وی آماده می شود .

متخصصان تغذیه در کنار شما خواهند بود و با راهنمایی و برنامه ریزی درست به شما کمک خواهند کرد تا بهترین شیوه و برنامه غذایی مناسب برای کودکان خود را داشته باشید

رژیم آنلاین سالمندان

متاسفانه خیلی از افراد سالمند به دلیل مشکلات جسمانی و ناراحتی های روحی و افسردگی ها به تغذیه خود اهمیت زیادی نمی دهند .

با افزایش سن و ورود به دوران سالخوردگی علاوه بر مشکلات خاص این دوران ، ریسک ابتلا به بیماری های مزمن نیز افزایش می یابد . با توجه به تغییر نیازهای تغذیه ای این دوران ، داشتن یک رژیم غذایی متناسب با شرایط و بیماریهای زمینه ای فرد سالمند می تواند سبب افزایش طول عمر فرد به همراه سلامتی ، شادابی و افزایش ایمنی بیشتر بدن شود .

در رژیم آنلاین سالمندان ، شما می توانید بهترین برنامه غذایی متناسب با شرایط جسمانی خود  و یا عزیزان سالمند دریافت کنید.متخصصان تغذیه و کارشناسان مجموعه ما در کنار شما خواهند بود.

رژیم آنلاین بیماران

با توجه به نقش تغذیه و داشتن یک رژیم غذایی مناسب در کنترل علائم و کمک به درمان بسیاری از بیماریهای مزمن رژیم آنلاین بیماران در کلیه موارد زیر انجام می شود :
رژیم غذایی مخصوص بیماران دیابتی ( دیابت نوع ۱ ، دیابت نوع ۲ ، دیابت بارداری )
رژیم غذایی مخصوص بیماران قلبی و عروقی
رژیم غذایی مخصوص مبتلایان کبد چرب
رژیم غذایی مخصوص بیماران مبتلا به کم کاری یا پرکاری تیروئید
رژیم غذایی مخصوص بیماران با چربی خون بالا
رژیم غذایی مخصوص بیماران با فشار خون بالا
رژیم غذایی مخصوص بیماران مبتلا به ام اس
و سایر بیماری ها …

متخصصان تغذیه در کنار شما هستند تا با راهنمایی و تهیه رژیم غذایی مناسب با شرایط و ضعیت بدنی شما به شما کمک کرده و پاسخگویی سوالات شما خواهند بود.