رژیم آنلاین چیست ؟

ما در راسپینا کلاب گروهی از متخصصان تغذیه، مربیان ورزشی،  اساتید روانشانسی را در کنار یکدیگر جمع کرده ایم تا بتوانیم  تمام نیاز های شما در طول رژیم های غذایی را فراهم کنیم.همانطور که شما یک شبه به وزن کنونی نرسیده اید و عادات های غلط غذایی در طول سالیان باعث این وضعیت در بدن شما شده برای ایجاد تغییر فقط نیاز به داشتن یک برنامه غذایی نیست.

همه شما بار ها و بار ها در طول زندگی رژیم غذایی گرفته اید. ولی بعد از گذشت چند هفته و یا چند ماه دوباره به شرایط قبلی خود برگشته اید . به جرات می توان گفت در بسیاری از موارد شرایط کنونی بدن شما بد تر از آخرین رژیم غذایی شما شده است.ما با شما کمک خواهیم کرد با بررسی شرایط جسمی و روحی شما یک رژیم تخصصی برای شما طراحی کنیم.

کارشناسان تغذیه در مجموعه ما در کنار شما خواهند بود. به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد . روانشناسان مجموعه ما به شما کمک خواهند کرد تا انگیزه شما در طول رژیم غذایی حفظ شود . و مهم ترین بخش که تا به حال باعث عدم موفقعیت شما شده یعنی تغییر عادات های غلط غذایی شما را تصحیح کرده تا بعد از پایان رژیم غذایی شما در وزن ایده آل خود ثابت بمانید.  ما بهترین مربیان ورزشی در راسپینا کلاب کنار هم جمع کرده ایم.تا با تنظیم برنامه های  ورزشی و مشاوره تمرینی پاسخگوی نیاز های شما عزیزان باشند.

تفاوت رژیم آنلاین و رژیم حضوری چیست ؟

شاید دسترسی شما به متخصان تغذیه و یا مربیان ورزشی حرفه ای برای تهیه رژیم غذایی مناسب و یا مشاوره ورزشی خیلی سخت باشد. یا ممکن است به سختی بتوانید  یک بار مشاوره بگیرید. تجربه نشان داده پس از گذشت چند روز با از دست دادن انگیزه در طول رژیم غذایی و یا ورزشی  شما بعد مدت کوتاهی این شرایط را رها می کنید.

بررسی وضعیت شما توسط متخصصان،  پیگیری نتایج کسب شده توسط در طول رژیم های غذایی، و ورزشی رفع ایرادات برای رسیدن به نتیجه لازم .

مشاوره روانشناسان مجموعه در بالابردن انگیزه شما و تصحیح عادات بد غذایی شما در طول رژیم غذایی و ورزشی.

ایجاد چالش های جذاب برای بالا بردن انگیزه شما توسط متخصصین تغذیه.

ارتباط مشاوران مجموعه با شما به صورت مداوم و پاسخ به سوالات و یا ابهامات توسط متخصصین در طول دوره.

تمامی این موارد باعث می شود شما در کوتاه ترین زمان به صورت کاملا علمی و اصولی به دور از هر گونه آسیب جسمی و روحی به تناسب اندام ایده ال خود برسید .

شاید به دست آوردن همه این موارد در کنار هم  برای شما عزیزان که در سراسر ایران زندگی می کنید شاید خیلی سخت و یا در صورت امکان بسیار پر هزینه باشد. ما در راسپینا کلاب شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید با کمترین هزینه  از تمام این خدمات بهره مند شوید.

 

مزیت های رژیم آنلاین راسپینا کلاب

سوالات متداول

مزیت راسپینا کلاب نسبت به سایر سایت های خدمات رژیم غذایی در چیست؟

شما با کمی جستجو در اینترنت با حجم بسیار زیادی از رژیم های غذایی روبرو خواهید شد. شاید هم تا به حال بعضی از این رژیم ها را استفاده کرده باشید.چرا نتیجه نگرفته اید؟

بسیار از این رژیم ها اصولی نبوده و گاها باعث آسیب به بدن شما خواهد شد. ابتدا باید شرایط جسمی و روحی شما مورد بررسی قرار بگیرد سپس با توجه به آن رژیم اختصاصی برای شما تنظیم شود.

دوم این که بسیاری از مراکز یک برنامه غذایی به شما  می دهند که اجرای آن بسیار سخت است. شما مجبور به ترک سفره خانواده خواهید شد . در این گونه رژیم های غذایی  با گذشت زمان کم کم از انجام آن منصرف شده  و برنامه غذایی خود را رها می کنید.

در راسپینا کلاب بعد از مشاوره با شما و بررسی شرایط بالینی، فیزیکی و بیو شیمیایی افراد رژیم اختصاصی توسط متخصصین تغذیه ارائه می گردد.

مهم ترین تفاوت راسپینا کلاب وجود متخصصین تغذیه ، مربیان ورزشی حرفه ای و اساتید روانشناسی مجموعه هستند که،تا کسب نتیجه در کنار شما خواهند بود.

رژیم های آنلاین به چه صورت تهیه و تنظیم می شوند؟

شما باتوجه به پر کردن فرم اولیه، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و بر اساس شرایط جسمی و روحی شما و سلیقه های غذایی برنامه رژیم شما به صورت اختصاصی تنظیم می شود.در طول رژیم شما به صورت آنلاین با کارشناسان و متخصصان مجموعه در تماس خواهید بود.

علت آنکه رژیم آنلاین پس از پرداخت وجه بلافاصله ارسال نمیشود چیست؟

از آنجایی که  رژیم های غذایی بر اساس شرایط جسمی و روحی هر فرد تنطیم می شود و به هیچ عنوان از پیش نوشته شده نیست.پس از پر کردن فرم اولیه و مشاوره با متخصصان تغذیه برنامه رژیم غذایی شما تنظیم و در اختیار شما قرار می گیرد .

این پروسه و تنظیم رژیم غذایی آنلاین زمان‌بر است و به همین دلیل پس از پرداخت نمیتوانید بلافاصله رژیم آنلاین خود را مشاهده کنید.

چه مدت زمان لازم است تا نتیجه دلخواه را از رژیم آنلاین خود بگیریم؟

با توجه به شرایط جسمی و روحی شما، انتظارات و توانایی هر فرد کاملا متفاوت است.پس از  بررسی های لازم با توجه به صلاح دید متخصص تغذیه نسبت به  وضعیت بالینی شما زمان مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل مشخص می شود.تمام سعی ما در راسپینا کلاب حفظ سلامتی شما بوده. ما به شما قول می دهیم با رعایت برنامه تنطیم شده در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسید.

آیا امکان پس گرفتن مبلغ وجود دارد؟

تا زمانی که همکاران ما رژیم آنلاین شما تنظیم نکرده و برای شما ارسال نکرده باشند میتوانید درخواست خود را به پشتیبانی سایت اعلام و هزینه واریز شده را با کسر کارمزد انتقال پس بگیرید.

از کجا معلوم با رژیم غذایی شما نتیجه می‌گیرم؟

اگر منظور شما از نتیجه گرفتن کاهش وزن هست،  معلوم است که وقتی غذا کمتر بخورید و تحرک بیشتری داشته باشید نه فقط با روش ما بلکه با هر روش دیگری هم وزن کم می‌کنید؛ اما اگر منظورتان از نتیجه،  رسیدن به تناسب اندام  و حفظ آن است با تغییراتی که با روش و برنامه ریزی ما در شما شکل می‌گیرد مطمئن باشید که با دنبال کردن برنامه راسپینا کلاب سبک زندگی شما برای همیشه تغییر می‌کند.

مگر ممکن است که هر غذایی دلمان خواست بخوریم و لاغر هم بشویم؟ نه نمی‌شود… !

بله می شود اتفاقاً اگر غذاهای دلخواهتان را نخورید چاق‌تر می‌شوید چون بعد از مدت کوتاهی با حرص زیاد می‌روید سراغ غذاهایی که از آنها محروم شده بودید. شما  با برنامه ریزی درست یاد می‌گیرید از هر غذایی با مقدار مناسب لذت زیاد ببرید. بنابراین با درست خوردن و  تصحیح عادتهای غذایی اشتباه ، می‌توانید هم از غذاهای دلخواهتان لذت ببرید و هم سلامتی و تناسب اندام داشته باشید.

من خوب شروع می‌کنم اما اراده‌ام را از دست می‌دهم و الان هم اراده شروع مجدد را ندارم!

مشکل اکثر افراد در رژیم های غذایی همین جا است تمام افرادی که برنامه ناموفقی را تجربه کرده‌اند برای شروع مجدد همین مشکل را دارند. کاهش وزن موفق بدون نظارت و پشتیبانی و حمایت گروه با تجربه تقریباً ممکن نیست. در تمام طول  مدت متخصان تغذیه، مربیان حرفه ای ورزشی و اساتید روانشناسی در کنار شما خواهند بود این بزرگترین مزیت راسپینا کلاب می باشد. ما در کنار شما هستیم تا رسیدن به نتیجه که همان تناسب اندام می باشد.

من تحمل گرسنگی و رژیم را ندارم. برنامه شما این مشکل را برطرف می‌کند؟

یکی دیگر از اشتباها در رژیم های غذایی تحمل گرسنگی است.گرسنگی کشیدن و چشم‌پوشی کردن از غذاهای دلخواه فقط ولع شما را به غذا زیاد می‌کند و  همین موضوع باعث  قطع برنامه و اضافه‌وزن بیشتر شماست.

رژیم لاغری راسپینا کلاب طوری تنظیم می شود که برنامه غذایی شما شامل وعده های اصلی و میان وعده خواهد بود.

 

رژیم آنلاین لاغری

به احتمال زیاد الان که در حال مطالعه این صفحه هستید مثل خیلی از افراد دیگه تا به حال تجربه چندین بار رژیم غذایی را داشته اید.من هم مثل شما بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده ام.   در بعضی از مواقع خیلی زود خسته شدیم و رها کرده ایم و در بعضی ا ز مواقع چند ماهی رژیم گرفتیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم ولی متاسفانه باز اتفاق همیشگی برای ما افتاده رها کردن رژیم غذایی و  کم کم برگشت به وضعیت قبلی چه بسا در بسیاری از موارد بدتر از قبل هم شده ایم.

اولین سوال این هست چرا ما در رژیم های غذایی موفق نمی شویم؟

آیا ما به دلیل بیماری و یا مشکلات دیگر نمی توانیم رژیم بگیریم؟

به راستی مشکل عدم موفقیعت در رژیم های لاغری  چیست ؟

ما پس از برسی فروان ما به این نتیجه رسیدیم محدود کردن لذت ها در زندگی سخت است. ما برای بدست آوردن نتایج مطلوب در زندگی حتما باید از لذت های خودمون کم کنیم.

 به طور مثال شما برای موفقیت در کنکور باید شب بی خوابی بکشید،و تلاش خیلی بیشتری نسبت به قبل انجام بدهید.اگر خیلی آدم با هوش و زرنگی باشیددر یک سال سخت با برنامه ریزی درست به نتیجه مطلوب خواهید رسید. 

این شرایط در همه امور زندگی برقرار هست به طور مثال اگر کمی دقت کرده باشید. همه ما به موسیقی علاقه مندیم و کلاس موسیقی ثبت نام کرده ایم خیلی از هم سن و سال های ما هم همین طور ولی چند نفر نتیجه گرفتن خیلی خیلی کم و ساز های ما الان بخشی از دکور خانه را تشکیل داداست.

حالا همه این موارد گفتیم که به یک نتیجه برسیم من به شما قول می دهم که رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده ال با رژیم غذایی از همه این موارد ساده تر است. فقط احتیاج به برنامه ریزی درست و حفظ انگیزه در طول مسیر و اصلاح خطاها و اشتباهات رایج دارد. 

من به شما قول می دهم فقط با کمی تغییرات کوچک می توان نتایج خیلی بزرگی کسب کرد.

ما تمام موانعی که باعث می شد، نتوانیم در رژیم های غذایی نتیجه لازم را بگیریم بررسی کرده ایم. با جمع آوری یک تیم از متخصصین تغذیه، مربیان ورزشی حرفه ای و اساتید روانشاسی در کنار شما خواهیم بود.

رژیم آنلاین چاقی

این رژیم مخصوص عزیزانی است که دچار کمبود وزن هستند.ما در کنار شما هستیم تا در طول رژیم غذایی چاقی با آموزش های لازم عادت های بد غذایی شما تصحیح کرده و به صورت طعبیی و سالم وزن با کیفیت اضافه کرده تا پس از پایان دوره رژیم چاقی به سرعت وزن از دست ندهید.در رژیم چاقی آنلاین در کنار آموزش روش هایی که به شما کمک می کند تا بهتر وزن اضافه کنید ، با رعایت رژیم چاقی در طول دوره رژیم می توانید حداقل ۲ تا ۴ کیلو وزن در هر ماه اضافه کنید .
 پس از بررسی شرایط بدنی شما شاید احتیاج به مکمل های غذایی داشته باشید که متخصصان تغذیه این مکمل ها را برای شما تجویز می کنند.
رژیم چاقی آنلاین بر اساس وضعیت جسمی و روحی شما تنظیم می شود .
در طول رژیم چاقی آنلاین ما در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه دلخواه برسید.متخصصان تغذیه ، مربیان حرفه ای ورزشی و روانشناسان مجموعه پاسخگوی همه سوالات شما هستند. 

با بررسی هفتگی وضعیت بدنی شما روند افزایش وزن شما کاملا چک خواهد شد.

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم 118 کیلو بوده و الان به 92 رسیده ام.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم 118 کیلو بوده و الان به 92 رسیده ام.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

من عباس فرضی هستم و ۲۷ سالمه. توی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد زندگی می‌کنم.اکثر خانواده من اضافه وزن دارند مهم‌ترین دلیلی که باعث شد به فکر کاهش وزن بیفتم همین اطرافیان چاق بودن. وزن من در شروع رژیم 118 کیلو بوده و الان به 92 رسیده ام.

عباس فرضی / کارمند مخابرات

رژیم آنلاین دوران بارداری و شیردهی

این رژیم مخصوص خانم های باردار و شیرده می باشد .

در رژیم بارداری آنلاین برنامه غذایی به شیوه ای طراحی می شود که ضمن تامین کلیه نیازهای مادر در دوران بارداری ، به  سلامت و رشد مناسب جنین نیز توجه کافی می شود .

در رژیم بارداری آنلاین میزان افزایش وزن متناسب مادر در نظر گرفته شده و بر این اساس کالری دریافتی روزانه تنظیم می گردد تا از اضافه وزن های زیاد مادر در طول دوران بارداری جلوگیری شود .

خانم های بارداری که مشکل دیابت بارداری دارند هم می توانند از رژیم آنلاین بارداری  استفاده کنند تا ضمن کنترل قند خون خود در طول دوران بارداری بتوانند بهترین تغذیه را برای تامین نیازهای خود و جنین شان داشته باشند .

رژیم شیردهی آنلاین مخصوص مادرانی است که دوران شیردهی را سپری می کنند . به دلیل اهمیت تغذیه نوزاد به خصوص در سال اول تولد با شیر مادر ، برنامه غذایی مادر شیرده به نحوی تنظیم می گردد که ضمن بدست آوردن تناسب اندام ، رژیم غذایی هیچ گونه تاثیر منفی بر روی حجم و کیفیت شیر این مادران نداشته باشد .

رژیم آنلاین و کنترل رشد کودکان و نوجوانان

اگر کودکتان چاق است ، اگر کودکی دارید که نگران رشد قدی اش هستید ، اگر کودک یا نوجوان تان دچار کمبود وزن است میتوانید از طریق درخواست رژیم آنلاین کودکان و نوجوانان ، بهترین برنامه غذای مناسب با شرایط سنی و رشد فرزندتان را دریافت کنید.

این رژیم مخصوص کودکان بالای ۴ سال و نوجوانان می باشد . با توجه به اهمیت تغذیه مناسب در روند رشد کودکان و نوجوانان در سنین رشد ، در این رژیم کلیه نیازهای تغذیه ای کودک به دقت مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به شرایط رشد کودک بهترین رژیم غذایی متناسب برای وی آماده می شود .

متخصصان تغذیه در کنار شما خواهند بود و با راهنمایی و برنامه ریزی درست به شما کمک خواهند کرد تا بهترین شیوه و برنامه غذایی مناسب برای کودکان خود را داشته باشید.

رژیم آنلاین سالمندان

متاسفانه خیلی از افراد سالمند به دلیل مشکلات جسمانی و ناراحتی های روحی و افسردگی ها به تغذیه خود اهمیت زیادی نمی دهند .

با افزایش سن و ورود به دوران سالخوردگی علاوه بر مشکلات خاص این دوران ، ریسک ابتلا به بیماری های مزمن نیز افزایش می یابد . با توجه به تغییر نیازهای تغذیه ای این دوران ، داشتن یک رژیم غذایی متناسب با شرایط و بیماریهای زمینه ای فرد سالمند می تواند سبب افزایش طول عمر فرد به همراه سلامتی ، شادابی و افزایش ایمنی بیشتر بدن شود .

در رژیم آنلاین سالمندان ، شما می توانید بهترین برنامه غذایی متناسب با شرایط جسمانی خود  و یا عزیزان سالمند دریافت کنید.متخصصان تغذیه و کارشناسان مجموعه ما در کنار شما خواهند بود.

رژیم آنلاین بیماران

با توجه به نقش تغذیه و داشتن یک رژیم غذایی مناسب در کنترل علائم و کمک به درمان بسیاری از بیماریهای مزمن رژیم آنلاین بیماران در کلیه موارد زیر انجام می شود :
رژیم غذایی مخصوص بیماران دیابتی ( دیابت نوع ۱ ، دیابت نوع ۲ ، دیابت بارداری )
رژیم غذایی مخصوص بیماران قلبی و عروقی
رژیم غذایی مخصوص مبتلایان کبد چرب
رژیم غذایی مخصوص بیماران مبتلا به کم کاری یا پرکاری تیروئید
رژیم غذایی مخصوص بیماران با چربی خون بالا
رژیم غذایی مخصوص بیماران با فشار خون بالا
رژیم غذایی مخصوص بیماران مبتلا به ام اس
و سایر بیماری ها …

متخصصان تغذیه در کنار شما هستند تا با راهنمایی و تهیه رژیم غذایی مناسب با شرایط و ضعیت بدنی شما به شما کمک کرده و پاسخگویی سوالات شما خواهند بود.