راسپینا کلاب

راسپینا کلاب مجموعه ای از متخصصان تغذیه، مربیان ورزشی،. دکتر های روانشناس هست.فعالیت این مجموعه در زمینه رژیم های لاغری و تناسب اندام، رژیم چاقی، رژیم های افراد خاض مانند بیماران دیابتی ، مادران باردار و غیره می باشد.

بخش ورزشی راسپینا کلاب با همکاری قهرمانان ورزشی به صورت تخصصی در زمینه رژیم های غذایی برای ورزشکاران و تنظیم برنامه های تخصصی تمرینی و مکمل های غذایی فعال می باشد.

ما در راسپینا کلاب با جمع آوری بهترین متخصصان تغذیه و مربیان ورزشی و کمک گرفتن از اساتید روانشانسی مجموعه ای فراهم کرده ایم .که از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بودتا رسیدن به هدف تعیین شده شما.

شاید شما برای کاهش وزن و یا افزایش وزن و یا حتی به صورت حرفه ای ورزشی می کنید و دوست دارید از تجربه متخصصین تغذیه و یا مربیان حرفه ای ورزشی استفاده کنید. دسترسی به تک تک این عزیزان متخصص برای خلیلی از شما ها که در سراسر ایران عزیز زندگی می کنید گاها سخت و دشوار باشدو بسیار هزینه بردار هست.ما در راسپینا کلاب شرایطی را فراهم کرده ایم که شما به راحتی بتوانید زیر نظر متخصصین تغذیه و مربیان حرفه ای ورزشی به اهداف خود برسید.